Eğlence Zamanı duyuruları...

Eğlence Zamanı'ndan taze haberler...

Anadolubank'ta Eğlence Zamanı...

Educakid'den Anadolubank çalışanlarına özel %20 indirim.. - 03.02.2015

Educakid Cocuk Akademisi’nden Anadolubank çalışanlarına özel %20 indirim:)

Educakid Cocuk Akademisi, Turkiye’de sosyal bilimler alanında cocuklara ve genclere kişisel gelişim eğitimi veren ilk ve tek kurum olma ozelliğine sahiptir. Cocukların ve genclerin kendilerinini ve yeteneklerini daha iyi tanımalarına yardımcı olan, Turkiye’de ilk ve tek “Cocuklar icin MBA” programı ile de farklılığını ortaya koymaktadır.


İK ile BizBize "Caddebostan" Şubemizdeydi!.. - 25.05.2017

25 Mayıs Perşembe günü Caddebostan Şubemiz ile bir araya geldik. Çalışanlarımızla birebir görüşerek onları daha yakından tanıma fırsatı bulduk, kariyer hedeflerini ve beklentilerini konuştuk.  Başarı dileklerimiz sizinle…   Şubemizin mesajı;

“ŞAMPİYON BELLİ 2. KİM …?”2017 Yılı Operasyon Yöneticileri Toplantısı - 06.05.2017

Operasyonun geçen yılı ve önümüzdeki dönem projelerinin masaya yatırıldığı toplantımız, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz ve Genel Müdürümüz Pulat Akçin’in konuşması ile başladı. Operasyon Bölümü Genel Müdür Yardımcımız Kürşad Orhun’un konuşması ile devam etti. Toplantımıza İnsan Kaynakları Bölümü Genel Müdür Yardımcımız İsmet Demir katılımıyla destek verdi. Çeşitli kategorilerde başarı gösteren kişiler için bir ödül töreni ile devam ettik.

Keyifli günün fotoğrafları aşağıdadır.

 

 
1 2 3  >