En tatlı sözler...

En tatlı sözler...

Kazasker Şube Müdürümüz Zülal ARPAT İle Mini Söyleşimiz...

1995 yılı Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik mezunuyum.  Aynı yıl okul biter bitmez bankacılık sektöründe işe başladım. Gişede yaklaşık 1 yıl çalıştıktan sonra MT eğitimlerini alarak  pazarlamaya geçtim.

Bana göre başarı   hedef, disiplin, planlı çalışma ve inanmak  gerektirir.. ‘’ Kazananlar hiç hata yapmayan değil asla vazgeçmeyenlerdir ‘’  Dolayısı ile hırsları olmalı insanın.Değişime açık olmalı. Sürekli kendini yenilemeli ve öğrenmeli. Hedefleri doğrultusunda ilerlemeli. İnanmalı. Pozitif düşünmeli.

Anadolubank’ta kariyer yapmak isteyen arkadaşlarıma şunu belirtmek isterim doğru yerdesiniz. Hedefe giden yolda planlı olun ve asla vazgeçmeyin derim. Değişime açık olun.Kendinizi sürekli yenileyin. İşinizi severek yapın.  Dinleyin, anlayın ve aksiyon alın. Ne kadar yetenekli olursanız olun kendinizi geliştirmeye ve kapasitenizin üzerine çıkmaya çalışın.


Caddebostan Şube Müdürümüz Serpil KOŞAR İle Mini Söyleşimiz...

Başarılı olmanın ilk şartı işini çok sevmek bence, ben iş hayatım boyunca hep çok heyecanlı ve severek işimi yaptım. Bankacı olmak hayalimdi diyebilirim.. Ne istediğini bilmek, hedef koymak, planlı olmak ve zamanını doğru yönetmek başarıya  götürüyormuş bunu öğrendim. Kişisel iletişimin çok etkili olduğunu düşünüyorum.

Anadolubank bana hep sıcak,samimi ve aile gibi hissettirdi, ilk iş görüşmeside bile kendimi buraya ait hissettim.Anadolubank’ta yükselecebileceğimi düşünüyordum çünkü Anadolubank bana bu fırsatı veceğini hissettirdi.

Kariyer yapmak için bence bunu istemek en önemli adım,istemekle başlayan kariyer yolunda herkesin kendi yöntemleri olduğunu düşünüyorum.Hedefiniz ne ise ona inanmak ve bunun için elinden gelenin en iyisini isteyerek yapmak çok önemli. Anadolubank’ı sevmek, Anadolubank’a ait hissetmek ve yönecinizin desteği ile istediklerine ulaşabileceklerini düşünüyorum.


Biga Şube Müdürümüz Serkan SARIOĞLU İle Mini Söyleşimiz...

Başarı için kişide olması gereken özellikler doğruluk,dürüstlük,çalışkanlık,olaylar karşısında doğru ve stratejik karar verebilme yeteneği,aklın duygusallıktan ön planda olması ve stres yönetimi konusunda başarılı olmasıdır.

Mesleğimle ilgili yapmış olduğum kariyer planlamamda Anadolubank’ta yönetici olarak çalışmak vardı.

Bundan sonraki mesleki hayatımda işimle ilgili daha stratejik kararlar verebileceğim ve çalıştığım kuruma daha faydalı olabileceğim pozisyonlarda görev almayı hedefliyorum.

Kariyer yapmak isteyen gençlere öncelikle disiplinli olarak çalışmalarını sabırlı olmalarını, zorluklar karşısında yılmamalarını, bireysel satış ve pazarlama konularında kendilerini geliştirmelerini, değişen pazar şartlarına çabuk uyum sağlayarak hedeflerini gerçekleştirmeleri konusunda kararlı olmalarını öneririm.


Konya Şube Müdürümüz Gökçehan TÜRKÜCÜ İle Mini Söyleşimiz...

Bankacılık sektöründe kariyer yapmayı planlayan gençlerin uluslararası farkındalıklarını mümkün olan en yüksek seviyeye çekmelerini, etkin müşteri hizmetini sağlama bilinciyle çalışmalarını, tüm ekonomik gelişmelerden ve teknolojik yeniliklerden haberdar olmalarını, iş alanlarında ve kişisel alanda gelişimlerini sürekli kılmalarını ve çok yorulduktan sonra biraz dinlenmelerini başardıktan sonra da biraz eğlenmelerini öneririm.


Adapazarı Şube Müdürümüz Emin KORKUTAN İle Mini Söyleşimiz...

Anadolubank ailesine 2005 yılının mayıs ayında katıldım. Gebze şubemizde gişe yetkilisi olarak işin mutfağından giriş yaptım.

İlk günlerden itibaren hedeflerim arasında hep işimi iyi niyetle, nitelikli bir şekilde ifa ederek yükselme amacındaydım. Belki gişede iken bu kadar yükselebileceğimi tahmin edemiyordum  fakat 2007 yılında MT mülakatım sırasında sorulan 10 yıl sonra kendini nerede görüyorsun sorusuna tüm kalbimle şube yöneticiliği cevabımı vermiştim. Dokuz yıl sonra hedefime ulaştım. 20/06/2016 Tarihi itibari ile Adapazarı Şube müdürü olarak yeni görevime başladım. Kariyerimde yeni zirveler için vargücümle çalışmaya devam ediyorum.

Anadolubank’ta kariyer yapmak isteyen arkadaşlarımıza da  bankamızın herkese eşit ölçülerde fırsatlar verdiğini, herkese yatırım yapıldığını ve planlandığını unutmadan, işini severek, disiplinli bir şekilde azim ve sebat ederek çok çalışmaya devam etmelerini tavsiye ediyorum. Bankamızdaki herkese kariyer planlarında başarılar dilerim.


Karaköy Şube Müdürümüz Duygu ÇELİK MUTLU İle Mini Söyleşimiz...

Başarının anahtarı benim için 4 ilkede saklı: Bilgi, deneyim, çalışkanlık ve dürüstlük. Çalışma hayatının ilk günü itibariyle kişinin kendisini sürekli bilgi ile donatması, yaşadığı deneyimlerden edinim sağlaması gerekir. Başarı için hep uzun vadeli planlar yapmalı, karşılaşabileceği zorluklar karşısında ısrarcı olmalı, hiç pes etmemeli.

Anadolubank farkı farklılaştıran, başarıyı ödüllendiren bir kurum. Bankamızda işini iyi yapan, performansı yüksek ve kendisini geliştiren herkese kariyer imkanları mevcut. Bu paralelde; yükselme hedefime ulaşabileceğime hep inandım.

Anadolubank bir Bankacılık Okulu. Her daim öğrenmeye açık olmalarını, kendilerine güvenmelerini ve işlerini en iyi şekilde yapmalarını öneriyorum; başarı mutlaka gelecektir.


Zeytinburnu Şube Müdürümüz Bora Ulusu ile mini söyleşimiz…

Başarı,ulaşılması gereken bir noktadan ziyade yolculuğun kendisidir. Kişi, kendiyolculuğunun rotasını çizerken özgür iradesi ile seçimini yapabiliyor ve yaptığı seçimlerin tüm sorumluluğunu alabiliyorsa başarılıdır.

Anadolubank,geleceğin liderlerinin yetişmesi için gerekli tüm koşullara sahip bir bankacılık okulu. Bugün geriye dönüp baktığımda kendime şunu söylüyorum: iyi ki zorluklar gözümü korkutmamış ve bu kararı vermişim, iyi ki sektörün en dinamik ve vizyoner yöneticilerini örnek alabilme şansını yakalamışım, iyi ki sektördeki en donanımlı arkadaşlarla omuz omuza çalışmışım. Çalışanlarına değer veren ve onların kariyeri ile yakından ilgilenen yöneticilere sahip bir kurumdaysanız, hedeflerinizi mutlaka gerçekleştirirsiniz. Ben bundan asla şüphe duymadım.

İşinizi ne kadar fazla sahiplenir ve daha yüksek sorumluluk düzeyleri için kişisel gelişiminizi önemserseniz; bu kurum hakettiğiniz sorumluluğu size mutlaka verir. Önce kendinize, sonra kurumunuza güvenin. En doğru yerdesiniz.


Saruhanlı / Manisa Şube Müdürümüz Caner Kocaoğlu ile mini söyleşimiz…

​Kişinin başarılı olması için çalışkan, hırslı ve özgüveninin olması gerektiğini düşünüyorum

Anadolubank’ta çalışmaya başladığımda çalışıp kendimi ispat ederek kariyer yolunda yükseleceğimi düşünüyordum ve Bankamızın da desteği ile hedefime ulaştım.

Bankamızda kariyer yapmak isteyen gençlere kuruma bağlı çalıştıkları taktirde mükafatını mutlaka görecekleri imkanlara sahip bir bankada çalıştıklarını belirtmek isterim. Bankamızı ileriye taşımak adına doğru işler yaparak çok çalışmalarını tavsiye edebilirim


Buğdaypazarı/ Konya Şube Müdürümüz Manolya Altınel ile mini söyleşimiz…

​Başarılı kişide olması gereken önemli kriter kişinin azim dolu olması ve kendine güvenmesidir.Çalışma hayatında kişi hep mücadeleci olmalı , öğrenme hevesiyle işini severek yapmalı ve karşılaşabilecek zorluklar karşısında yılmadan hareket edebilmelidir.

​Anadolubank çalışanlarına değer veren ve başarıyı muhakkak ödüllendiren bir kurumdur.

​Anadolubank’ta kariyer yapmak isteyen arkadaşlarımıza şunu söylemek isterim ki doğru yerdesiniz. İşinizi severek ve kariyer planlarınızı yaparak, azimli ve sabırlı bir şekilde çalışırsanız başarı sizin olacaktır.


Yenişehir / Bursa Şube Müdürümüz Mehmet Gökay Keser ile mini söyleşimiz…

Başarıyı getiren ve birbirini tamamlayan en önemli özellikler bilgi, deneyim, çalışkanlık ve dürüstlüktür.​

​Kariyer yapmak isteyen arkadaşlarıma belirtmek istediğim en önemli husus doğru yerde olduklarını bilmeleri gerektiğidir. Anadolubank adeta bir bankacılık okuludur. Bu bağlamda planlı, disiplinli çalışarak kendilerini geliştirmeleri, işlerini severek yapmaları, karşılaşılan zorluklar karşısında asla vazgeçmemeleri ve yılmadan çalışmaya devam etmeleridir.


1 2  >