En tatlı sözler...

En tatlı sözler...

Yenişehir Şube Müdürümüz İrfan KARARER ile Kariyer Yolculuğu Hakkında Konuştuk…

2008 yılında Çanakkale Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldum. Akabinde bir ilaçlama firmasında 1 yıl süreyle ekip sorumlusu olarak çalıştım. Bankacılık kariyerime 2011 yılı ocak ayında Menemen Şubesi’nde Gişe Asistanı olarak Anadolubank ile adım attım. 2012 yılında Tarım Bankacılığı Bölümüne geçiş yaptım. Anadolubank’taki kariyerime, 2018 yılı mayıs ayı itibariyle, Bursa/Yenişehir Şubemizde, Şube Müdürü olarak devam etmekteyim. En büyük avantajım, başarıların mükafatlandırıldığı, her adımda kariyer fırsatlarının karşınıza çıktığı Anadolubank Ailesinin bir parçası olmak… Kariyer yapmak isteyen, başarıyı kendilerine ilke edinmiş genç arkadaşlarımız için önereceğim adres Anadolubank… Öğrenmeye açık olduğunuz, her koşulda motivasyonunuzu koruyup canlı tutabildiğiniz, planlı ve yürüdüğünüz yolu görerek hareket ettiğiniz sürece hedeflerinize kısa sürede ulaşacağınıza emin olabilirsiniz.


Aliağa Şube Müdürümüz Seda KARAKAYA ile Kariyer Yolculuğu Hakkında Konuştuk…

Mayıs 2013 tarihinde Basmane Şubesi’ne başladığımda ilk hedefim, 5 yıl içinde Şube Müdürü olmaktı…Doğru yolda inandığınız konuda ilerlemekten korkmayın. Hayallerinizden de hedeflerinizden de vazgeçmeyin. Bu iş, ekip işi… Sağlam ekip, güçlü lider ile yapılamayacak hiçbir iş yok. İç motivasyonunuzu yüksek tutarak, zihninizin aynı hedefe giden yeni rota oluşturmasına izin verin. Bir gün öyle bir an geliyor ki bir telefon çalıyor ve hayatınız değişiyor. Telefondaki ses size “Aliağa Şube Müdürü oldunuz, hayırlı olsun!” diyor. Her son, yeni bir başlangıç... Kariyerinizde ve dolayısı ile hayatınızda yeni bir dönem açılıyor. Şimdi hedeflerim güncellendi, yeni rota oluşturuldu.


Kumluca Şube Müdürümüz Ahmet SARIGEDİK ile Kariyer Yolculuğu Hakkında Konuştuk…

2013 yılı mart ayında Kumluca Şubemizde Müdür Yardımcısı unvanıyla göreve başlayarak, Anadolubank ve Anadolubank Ailesi ile tanıştım. 2017 yılında Bankamızın Yetenek Takımında yer aldım ve 2018 yılı mayıs ayında da Kumluca Şube Müdürlüğüne atandım. Bankamız, daha önce çalışmış olduğum diğer finans kuruluşlarından çok farklı... En önemlisi, çalışanını çok sahipleniyor. İçeriden yükselme fırsatına önem verip, Genel Müdürlük birimleri ile sıcak bir iletişim sağlıyor. Bu süreçte hem uzmanlık, hem de liderlik eğitimleri aldım, her daim desteklerini hissediyorum.


Buğdaypazarı Şube Müdürümüz Nurgül DEMİR ile Kariyer Yolculuğu Hakkında Konuştuk…

1995 yılında bankacılığın mutfağı olan gişede başlamış olduğum bankacılık serüvenimde, 2003 yılında Anadolubank Ailesine katıldım. Konya Şubesi’nde Bireysel Pazarlama segmentinde başladığım görevime Ticari Pazarlama ile devam ettim. Bankamda başarılı geçen 15 sene sonrasında, 2018 yılında  Buğdaypazarı/Konya Şubesi Müdürlüğüne atandım. Bu süreçte kendime ve bankama inancımın tam olması ve aldığım sorumluluk-hedef bilinci ile Anadolubank Ailesine katıldığım günden bu yana başarı hep yanımda oldu. Kocaman bir aile olan Anadolubank ile 15 yıldır, bu ailenin bir parçası olarak huzur içinde

çalışmaktan hep gurur duydum. Çalışanına değer veren, mesleğinde tam olarak yetiştiren, güzel dostluklar edinebildiğiniz, eğitimler ile geleceğinizi ve bilginizi planlayan ve çalışanının her zaman yanında, en üst makamın bile size bir telefon uzaklığında olduğunu bildiğiniz özel bir aile… Yeni arkadaşlara önerim, başta kendilerine inanmaları ve hedeflerini belirlemeleri, değişiklik ve yeniliklerden hiç korkmadan araştırmaları, işlerindeki stresi yönetmeleri için işlerini çok sevmeleridir.


Balıkesir Şube Müdürümüz Zati YEŞİL ile Kariyer Yolculuğu Hakkında Konuştuk…

Bankacılık sektöründeki 17 yıllık tecrübemin 7,5 yılı Şube Müdürü olarak geçti. Reel sektörde geçen 1,5 yıllık süre sonrasında Anadolubank Ailesine katılmış bir kişi olarak, çok çalışıp tekrar Şube Müdürlüğüne ulaşmak, benim için ayrı bir mutluluk kaynağı olmuştur. Şimdi yine 3 yıl önce Gebze Şubemizde ve

sonrasında Anadolu Kurumsal Şubemizde görev alırken duyduğum heyecan ile iyi işler başarma azmi ve kararlılığını taşıyorum. Geçmiş bankacılık hayatımda kurumsal, ticari ve bireysel segmentlere hakim iken, bugün tarım segmentini de tecrübe ediyor olmak benim için ayrı bir kıvanç kaynağıdır. Anadolubank Ailesinin bir ferdi olmaktan duyduğum memnuniyet ise son 3 yıl boyunca sürekli arttı ve artmaya devam ediyor.


Karacabey Şube Müdürümüz Serdar KESKİN ile Kariyer Yolculuğu Hakkında Konuştuk…

Anadolubank Ailesine 20.11.2003 tarihinde katıldım. Hadımköy Şubesi’nde yaklaşık 18 ay tahsildar olarak çalıştım ve sonrasında gişe ve operasyon servisinde görev aldım. 2007 yılında Pazarlama segmentine geçerek, önce Hadımköy ve son olarak da Bağcılar Şubemizde görev yaptım. İşinizi severek yapmak ve takım olarak hareket edebilmek, başarıyı getiriyor. Böylece 2018 yılı mayıs ayında Karacabey Şubemize, Şube Müdürü olarak atandım.


Tuzla E5 Şube Müdürümüz Melis ERSİDAR DÜZ ile Kariyer Yolculuğu Hakkında Konuştuk…

Bankacılık hayatıma 2003 yılında başladım, 2013 Ocak ayında Anadolubank Ailesine katıldım. Başladığım ilk günden itibaren iç motivasyonumla hedeflerime doğru yöneldim ve 2016 yılında Bankamızda uygulamaya başlanan Yetenek Takımında yer aldım. Yetenek Takımında aldığım eğitimlerle çevremi ve kendimi daha

iyi tanımaya başladım. Anadolubank’ta çalıştığım 5,5 yıllık süre zarfında başarının hiçbir şekilde karşılıksız kalmayacağını net şekilde gördüm. Ben geriye baktığımda iyi ki Anadolubank’tayım, iyi ki bu büyük ailenin bir ferdi oldum diyorum. Hedefleriniz olduğu sürece başarı, başarılı olduğunuz sürece de hedefleriniz olur. Hedefi olan tüm çalışma arkadaşlarıma da dürüst, özverili ve isteyerek çalışıldığı sürece başarısız olmaktan korkmamaları gerektiğini hep söylüyorum. Anadolubank personeliyseniz sadece çalışın ve inanın, bilin ki doğru yerdesiniz.  


Aksu Şube Müdürümüz Mehmet Vecit ELMAZ ile Kariyer Yolculuğu Hakkında Konuştuk…

Anadolubank Ailesiyle 2006 yılında İskenderun Şubesinde tanıştım. Gişe personeli, Portföy Yardımcısı, Portföy Yönetmeni unvanları ile kariyer hedefime adımlar attım ve 2018 yılında hayalini kurduğum Müdürlük görevine terfi ettim. İlk günkü heyecanı, mutluluğu ve başarılı olma azmimin devam etmesi, işimi halen büyük bir aşkla yapıyor olmamdan kaynaklıdır. İnsan ilişkilerinin çok güçlü olduğu, insanın kendini evindeymiş gibi hissettiği Anadolubank ailesinin bir ferdi olmaktan daima mutluluk ve onur duydum. Yöneticilerime ve çalışma arkadaşlarıma, aileme ve de başarılarımda en büyük pay sahibi müşterilerime çok ama çok teşekkür ederim.


Menemen Şube Müdürümüz Serdar KERKEZ ile Kariyer Yolculuğu Hakkında Konuştuk…

Benim Anadolubank’taki hikayem 2007 yılında başladı. Yönetmen Yardımcısı unvanı ile başladığım yolculuğum Şube Müdürlüğü unvanı ile devam etmekte. İlk başladığım yıllardaki heyecanım yıllar geçse bile azalmadan artarak devam etti. Her geçen yıl yeni eğitimler almak, yeni mesleki bilgiler öğrenmek ve tecrübeli yöneticilerim ile sahada görev yapmak gerek iş bilgime gerekse hayat bilgime çok şey kattı. O yıllarda bana sorulan “Neden Anadolubank?”  sorusuna ilk yıllarımda verdiğim cevap ne ise hala aynı cevabı veriyorum; çünkü Anadolubank sadece bir banka değil, çok daha fazlası; Anadolubank bir okul, Anadolubank bir aile, Anadolubank insanın huzurlu hissettiği kendi evi, İyi ki Anadolubank’lıyım dedirten pek çok şeyi, yıllar geçse bile kalbimde her saniye hissedebildiğim için çok mutluyum. Benim kariyer yolculuğumda ve hissettiğim tüm bu güzel duygularda emeği geçen tüm yöneticilerime teşekkür ederim. İyi ki Anadolubank’lıyım…


Osmaniye Şube Müdürümüz Ozan Osman ATEŞ ile Kariyer Yolculuğu Hakkında Konuştuk…

Anadolubank ailesine 2011 yılının Aralık ayında Adana Şubesi’nde İşletme Portföy Yönetmeni olarak katıldım. 2012 yılı içinde Müdür Yardımcılığı unvanını aldım. Kısa sürede unvan almam beni başarı yolumun açılmasını tetikledi.

2015 yılı sonuna kadar  Adana Şubesindeki görevimi başarı ile tamamladım. Daha sonra  2016 yılında aynı unvan ile Adana Ceyhan Şubesine atandım. Burada göstermiş olduğum başarıların bankam tarafından görülmesi ve bunu müdürlüğün ilk adımı olan Yetenek Takımına beni uygun görmesi çok mutlu etti. Özverili ,stratejik ve disiplinli çalışma hayatımı da giderek artırdı. Evet artık kendime koymuş olduğum hedefler tamamlanmaya başlıyordu. Çalışmalarıma hız kesmeden devam ettim. Sonunda  o güzel, paha biçilemez  ve hayatım boyunca unutamayacağım telefon geldi.  Müdürlüğümün tebliğ edilmesi benim yeni ufuklara ve başarılara yelken açacağımın belirtisi oldu. Şu an Osmaniye Şubesinde Müdür unvanı ile görev yapmaktayım ve her zaman sevgiyle, istekle ve arzuyla işime, şubeme, bankama gelmekteyim. Anadolubank Ailesinin bir üyesi olmaktan her zaman gururluyum ve mutluyum.


1 2  >