Genel Şartlar ve Hükümler

       

  • www.anadolubank-ik.com Anadolubank A.Ş.’nin İnsan Kaynakları portalıdır.
  • Bu İK Portalımız ile Anadolubank İnsan Kaynakları uygulamaları ile ilgili bilgi alabilir, CV’nizi oluşturabilir, istediğiniz zaman bu CV’nizi günceleyebilir ve iş ilanlarımıza başvuru yapabilirsiniz.
  • Bu İK Portalımız üzerinden oluşturulacak CV’ler ve yapılan iş başvuruları kesinlikle gizli tutulacaktır.
  • Portal aracılığıyla sağladığınız başvurulara ve Üye bilgilerine, sadece kurumsal kullanıcılar olarak adlandırdığımız Anadolubank ve Habaş Grubu’na bağlı yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren kuruluşlarımızdaki yetkililer erişim hakkına sahiptir.
  • İş başvurusunda bulunmak üzere Portal üzerinde herhangi bir işlem yapan aday aşağıdaki Gizlilik Kuralları’nı tümüyle anladığını ve onayladığını kabul etmiş sayılır:

 

Gizlilik Kuralları

 

  • İK Portalımıza erişim ve portal üzerinde işlem yapma amacıyla siz kullanıcılara tahsis edilen şifre v.b araçların/bilgilerin güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması siz kullanıcıların sorumluluğundadır. Şifre v.b araçların/bilgilerinizin güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması, kullanılması gibi hususlardaki tüm ihmal ve kusurlarından dolayı uğradığınız veya uğrayabileceğiniz zararlardan Anadolubank A.Ş. ve portal yönetiminin doğrudan veya dolaylı herhangi bir sorumluluğu yoktur.
  • Anadolubank A.Ş. web sitesi içerisinde verilen linkler vasıtasıyla erişilen diğer web sitelerinin gizlilik uygulamaları, kişisel verileri koruma ve mahremiyet politikaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.
  • Portalın (tasarım, metin, imge, html kodu ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) tüm unsurları (Anadolubank A.Ş. telif haklarına tabi çalışmalar) Anadolubank’a ait ve/veya Anadolubank tarafından üçüncü bir kişiden alınan lisans hakkı altında kullanılmaktadır. Üyeler, Portal’da yer alan bilgileri ve Anadolubank’ın telif haklarına tabi çalışmalarını yeniden satamaz, paylaşamaz, dağıtamaz, sergileyemez veya başkasının erişmesine veya kullanmasına izin veremez, aksi takdirde lisans verenler de dahil üçüncü kişilerin uğradıkları zararlardan dolayı Anadolubank A.Ş.’den talep edilen tazminat miktarını, mahkeme masrafları ve avukatlık ücreti de dahil olmak üzere karşılamakla yükümlü olacaklardır. Üyeler Anadolubank A.Ş.’nin telif haklarına tabi çalışmalarını çoğaltamaz, dağıtamaz veya bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz veya hazırlayamaz. Anadolubank A.Ş.’nin portal vasıtasıyla sahip olduğu her tür maddi ve fikri mülkiyet hakları da dahil tüm malvarlığı, ayni ve şahsi hak, ticari bilgi ve birikimine yönelik tüm hakları saklıdır.