Mutfaktan mesaj var...

Mutfaktan mesaj var...

Mutfaktan mesaj var...

İK Genel Müdür Yardımcımız İsmet Demir'in sizlere mesajı var!

 

Merhaba.

Unutmayalım ki, her kurum çalışanlarının kalitesinin toplamı kadar iyidir.

Bu nedenle Anadolubank’ta, tutkulu ve çalışkan her bireyin kariyer basamaklarını yeterlilikleri paralelinde rahatça çıkmalarını istiyoruz. Köhne ve kalıplaşmış hiyerarşiler değil, esnek ve şeffaf yapıları tercih ediyoruz.

Tabii ki adım adım ileriye gitmek için mutlaka yapmamız gerekenler var. Bunların başında da eğitim geliyor. Eğitim, daha iyi olmanın ve daha iyi iş sunmanın anahtarı. Bu nedenle Anadolubank’ta eğitim konusunu tüm süreçlerin merkezine koyduk. Bilinenin üstüne yeni bilgi koymak sadece öğrenme süreciyle ilgili değil, yeni bakış açıları kazanma ve katma değer yaratma ile de ilgilidir.

Anadolubank’ta insan kaynakları yönetiminde önem verdiğimiz bir diğer önemli nokta da samimi bir iletişim ortamı sağlamak. Çünkü yüksek verimlilik ve fikirlerin açıkca ifade edilmesini istiyorsak, en önemli ihtiyacımız samimi bir çalışma ortamı. 

Başta da vurguladığım gibi, kariyer yolculuğunun en önemli kavramlarından biri de mutluluk. Birlikte eğlenmediğimiz ve keyif almadığımız bir iş ortamı bizi mutlu etmez. Mutlu olursak mutlu işler yaparız, müşterilerimize ve çevremize de mutluluk yayarız.

Hep birlikte nice başarılara imza atmamız dileğiyle…

İsmet Demir