Mutfakta yeni bir başlangıç...

Mutfakta yeni bir başlangıç...

Mutfakta yeni bir başlangıç...

Yeni Mezun

Yeni mezunsanız Anadolubank’ta bankacılık kariyerinize Yönetmen Yardımcısı, Uzman Yardımcısı veya Müfettiş Yardımcısı olarak 3 farklı başlangıç yapabilirsiniz.

YÖNETMEN YARDIMCISI

Genel Yetenek testi, kişilik envanteri ve mülakat süreci sonrası yapılan değerlendirme ile seçilirler. Şubelerimizde veya Genel Müdürlüğümüzde yetiştirilmek üzere işe alınan, üniversite mezunu adaylar Yönetmen Yardımcısı III unvanıyla ilk adımı atarlar.  Şubelerimizde görev yapmak üzere alınan yeni mezunlar Operasyon servisinde Gişe Asistanı olarak görevlerine başlarlar.  İşin mutfağında Operasyon servisinde Gişe Asistanlığı ile başlayacak ve bankamızın yöneticilik pozisyonlarına kadar uzayacak olan kariyer yolculuğu, ağırlıklı olarak şubelerimizin Pazarlama bölümlerinde devam eder.

Bankacılık kariyerinde gerekli malzemeler için tıklayınız…

MÜFETTİŞ YARDIMCISI:

Bankamızca açılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarında başarılı olan adaylar, Müfettiş Yardımcısı veya Teknik Denetçi Yardımcısı olarak görevlerine başlarlar. Müfettiş yardımcılığı sınavında adaylar İngilizce, genel yetenek, genel kültür, iktisat ve hukuk konularından sınava tabi tutulurlar. Sınavda başarılı olanlara kişilik envanteri uygulanır ve mülakat sürecine dahil olurlar.

Müfettiş Yardımcılığı Sınavlarına katılmak için neler gerektiğini öğrenmek için tıklayınız…

  • En az 4 yıl süreyle eğitim veren üniversitelerin; Hukuk, İktisat, İşletme, Maliye, Siyasal Bilgiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Matematik, Elektronik Haberleşme, Ekonometri, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Teknoloji Fakülteleri, Elektrik ve Elektronik Fakültelerinden mezun olmak (Yurt dışındaki üniversiteler için YÖK denkliği aranacaktır)
  • 28 yaşını aşmamış olmak
  • Erkek adaylarda askerlik görevini sınav tarihine kadar fiilen yapmış olmak
  • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak
  • Herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Daha önce bankamız tarafından açılmış olan Müfettiş Yardımcılığı veya Uzman Yardımcılığı (MT) sınavlarının mülakat aşamalarında başarısız sayılmamış olmak.