En tatlı sözler...

En tatlı sözler...

Mevduat ve Perakende Bankacılık Satış Departmanı Bölüm Başkanımız Didem KARACA ile Kariyer Yolculuğu Hakkında Konuştuk…

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Egebank’ta MT olarak bankacılığa başladım. Egebank, Alternatifbank ve Hsbc Bank’ta çeşitli Şube ve Genel Müdürlük pozisyonları sonrasında 2003 yılında Anadolubank’a katıldım. 

Bankamızda 2003-2007 yılları arasında Portföy Yöneticiliği, 2007-2016 yılları arasında Şube Müdürlüğü görevlerinde bulundum. 2016 senesinde de Genel Müdürlük’te Bölüm Başkanı olarak göreve başladım. Mevduat ve Perakende Bankacılık Departmanı Bölüm Başkanı olarak GM Mevduat Fiyatlama Yönetimi, Perakende Bankacılık Satış ve GM Mevduat Pazarlama Departmanları’ndan sorumluyum.Genç ve yenilikçi bakış açısıyla içerisindeki yetenekleri keşfeden, onlara her türlü kariyer imkanı sağlayan Anadolubank ailesinde yer almaktan gurur duyuyorum.


Karatay Şube Müdürümüz Serkan KAMBUR ile Kariyer Yolculuğu Hakkında Konuştuk…

İş hayatıma 2004 yılında Bankamız Konya Şubesinde Gişe Asistanı olarak başladım. 2005 yılında Portföy Yöneticisi olarak pazarlama birimine geçiş yaptım ve 14 yıl pazarlama biriminde görev aldıktan sonra 2019 yılı Temmuz ayında Karatay Şubesine Müdür olarak atandım. Bu başarılı yolculuğum öncelikle hedef, öğrenme, hayal etme ve kendimi geliştirme tutkusu ile başlamıştır. İlerleyen dönemde istikrar ve sabır bu tutkunun en iyi harcı olmuştur. Bence başarının sırrı; hayalinize inanmak ve sabır ve çalışkanlık ile yola devam etmektir.  

İlk önce hayal edin, sonra kendinizi tutkularınıza göre geliştirin, sevin ve sevilin. Benim arkadaşlarıma tavsiyem cesaretinizi asla kaybetmeyin. “Bir şeyin değeri; kişinin elde ettiği değil, onun için ödediği şeyde yani maliyetinde yatar.”
Bodrum Şube Operasyon Yönetmenimiz Barış KARAKAYA ile Kariyer Yolculuğu Hakkında Konuştuk…

İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünden mezun olduktan sonra 2009 yılında Anadolubank Samsun Şubesinde Gişe Asistanı olarak görevime başladım. 2012 yılında Edremit Şubeye tayin oldum. 2013 yılı içerisinde Sarıgöl Şubede Operasyon Yöneticisi olarak görevlendirildim. 2019 Yılının Eylül ayında Balgat Şubede Dinamik Kadro olarak kariyer yolculuğuma devam ettim. 2020 Mart Ayında yeni açılan Bodrum Şubemize yöneticilerimizin güven ve desteği ile Müdür Yardımcısı olarak atandım. Anadolubank’ta çalıştığım süre zarfında bana yeni fırsatlar sunup kariyer yolculuğuma katkı sağlayan tüm şube arkadaşlarıma, yöneticilerime ve Anadolubank Ailesine teşekkür ederim..

Malatya Şube Operasyon Yönetmenimiz Ahmet ÖKSÜZ ile Kariyer Yolculuğu Hakkında Konuştuk…

2009’da Anadolubank’ta bankacılık hayatına başladım. İlk görevime Şanlıurfa Şubesi Operasyon-Gişe servisinde başladım, daha sonra 2019 Aralık’ta yeni açılan Malatya Şubesi’ne Operasyon Yönetmeni olarak atandım. Anadolubank’ta olmaktan her zaman keyif aldım, her yönüyle gerçekten bir ayrıcalık. Aile ortamı gibi hep o sıcaklığı yaşıyorsunuz. Bence en önemlisi bu, bunu uzun süre çalıştığınız zaman inanın çok iyi anlıyorsunuz. Anadolubank’a kendinizi bırakın ve her zaman Amerikalı psikolog ve yazar Ben Sweetland’ ın şu sözünü hatırlayın!

“Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil.”


Elazığ Şube Operasyon Yönetmenimiz Ali Haydar ÖRÜN ile Kariyer Yolculuğu Hakkında Konuştuk…

2007 yılında Ankara Şubesinde Tahsildar unvanı ile grup nakil merkezinde başladığım Anadolubank kariyerime daha sonra tayin olduğum Ulus Şubesinde aynı unvanla görevime devam ederken yine Anadolubank'ın benim için çok değerli olan çalışanlarına sağladığı destek ve imkanlar sayesinde Gişe Yetkilisi olarak atandım. Daha sonra Balgat Şubesinde gişe yetkilisi olarak devam ederken. Bankamızca yeni açılacak Şubelerden Elazığ Şubesi’ne Operasyon Yönetmeni olarak atandım. Bankamızın çalışanlarına sağladığı her türlü destek ve fırsatların verdiği güven ve inançla görevime devam etmekteyim.

Ben Çağatay HAKTANIR…

Uludağ Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra 2016 yılında Etiler Şubemizde Gişe Asistanı olarak bankacılık serüvenime başladım. Her yeni güne ilk günkü heyecanla başladığım Şube deneyimimden sonra, yöneticilerimin de desteği ile çok istediğim Dış Ticaret Operasyon Departmanına geçiş yaptım. Sürekli değişen ve gelişen günümüz Bankacılığına ayak uydurabilmenin tek yolunun, kendimizi geliştirmek olduğunu fark etmem de çok uzun sürmedi. Derin dış ticaret denizinde çok deneyimli bir ekip ile birlikte yol aldığım için kendimi şanslı sayıyor, öğrendiğim her yeni bilgi ile geleceğime yatırım yapıyorum. Bankacılığı mutfağından öğrenmeye başladığım Anadolubank Ailesinin bir ferdi olduğum için kendimle gurur duyuyor, gelişimimde katkısı olan tüm yöneticilerime ve yolu benimle kesişen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Ben Rıdvan ŞAM

Anadolubank kariyerime 2015 yılı itibariyle Karaköy Şubemizde Gişe Personeli olarak başladım. Bankacılık kariyerime yüzde yüz yerli sermayeli tek bankada başlamak benim için her zaman ayrı bir gurur kaynağı olmuştur. Karaköy Şubede çalıştığım zaman diliminde, mevcut Şube Müdürümüz ve çalışma arkadaşlarımla yakalamış olduğum sinerjiyle kısa süre sonra back up görevine atandım. Geçen süre ve biriken tecrübeler doğrultusunda yine Karaköy Şubemizde İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticiliğine atandıktan sonra, 2018 yılında Beylikdüzü Şubemize tayin oldum. Beylikdüzü Şubemizdeki serüvenim 2019 Aralık ayında Genel Müdürlük Dış Ticaret Pazarlama Birimine atanmam ile son buldu. Halen görevimi severek yapmakta ve her geçen gün ilk göz ağrım bankamıza, elimden gelen en yüksek faydayla hizmet etme çabası içerisinde hareket etmekteyim. Bundan sonraki süreçte Bankamız ve Ülkemiz için güzel günlerin bizi beklediğini düşünüyor ve bankacılığa ilk başladığım günkü istek ve arzuyla kariyerime güzide bankamız ANADOLUBANK’ta devam etmenin onurunu yaşıyorum. Gelecek bankamızda, gelecek değerli yöneticilerimiz ve biz değerli çalışanlarımızda .Sözlerimi üstat Aristoteles’ten güzel bir alıntıyla sonlandırmak isterim. “Umut uyanık insanın rüyasıdır.”

Ben Tuğser Sadık ÖZKAN

Anadolubank Ailesine 2011 yılında katıldım. Avcılar Şubemizde Gişe Asistanı olarak başlayan ve farklı Şubelerde de devam ettiğim görevime 2015 yılında Bankamızın en büyük ve en yoğun şubelerinden biri olan Osmanbey Şubemizde Operasyon Yetkilisi olarak devam ettim. Dolu dolu geçen dört yılın ardından 2019 yılı Mayıs ayında Bomonti Şubemize Operasyon Yönetmeni olarak atandım.

Gittiğin yola inandıysan attığın adımlardan korkma, yürürsen yakındır bakarsan uzak.


Ben Muhammet Ali HALICI

Anadolubank Ailesine 2006 yılında Güvenlik Görevlisi olarak katıldım ve 7 yıl İzmir’de farklı Şubelerde görev yaptım.2012 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra yöneticilerimin takdir ve desteğiyle Gişe Asistanı olarak göreve başladım.Şu an Sultanhamam Şubesi’nde Operasyon Yönetmeni olarak görev yapmaktayım. Eğer inanıyorsanız hedefinize bir gün mutlaka ulaşırsınız. Hedefime ulaşmamda destek veren, yol gösteren yöneticilerime teşekkürler ediyorum.


Ben Yasemin HIRÇINKAYA

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra 2017 yılında bankacılığı sevmemde büyük rolü olan Kazasker Şubede Gişe Asistanı olarak başladım. Ardından; Çiftehavuzlar ve Anadolu Kurumsal Şubelerinde Gişe Asistanlığı görevime devam ettim. Yöneticilerimin güveni ve desteği ile 2019 yılı Ağustos ayından itibaren de Dinamik Kadroda görev yapmaktayım. Kendimi geliştirmemde yol gösteren, destekleyen yöneticilerime ve bir parçası olmaktan gurur duyduğum Anadolubank Ailesine teşekkür ederim.


1 2  >