En tatlı sözler...

En tatlı sözler...

Ben Muhammet Ali HALICI

Anadolubank Ailesine 2006 yılında Güvenlik Görevlisi olarak katıldım ve 7 yıl İzmir’de farklı Şubelerde görev yaptım.2012 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra yöneticilerimin takdir ve desteğiyle Gişe Asistanı olarak göreve başladım.Şu an Sultanhamam Şubesi’nde Operasyon Yönetmeni olarak görev yapmaktayım. Eğer inanıyorsanız hedefinize bir gün mutlaka ulaşırsınız. Hedefime ulaşmamda destek veren, yol gösteren yöneticilerime teşekkürler ediyorum.


Ben Yasemin HIRÇINKAYA

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra 2017 yılında bankacılığı sevmemde büyük rolü olan Kazasker Şubede Gişe Asistanı olarak başladım. Ardından; Çiftehavuzlar ve Anadolu Kurumsal Şubelerinde Gişe Asistanlığı görevime devam ettim. Yöneticilerimin güveni ve desteği ile 2019 yılı Ağustos ayından itibaren de Dinamik Kadroda görev yapmaktayım. Kendimi geliştirmemde yol gösteren, destekleyen yöneticilerime ve bir parçası olmaktan gurur duyduğum Anadolubank Ailesine teşekkür ederim.


Ben Ruşen Uğur KAPLAN

Anadolubank Ailesine 2001 yılında Güvenlik Görevlisi olarak katıldım. Hedeflerime ulaşma arzusunun verdiği motivasyon ve Bankamın eğitime verdiği değer sayesinde Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldum. 2011 yılında Pendik Şubesinde ilk hedefim olan Gişe Asistanlığı görevine başladım. 2019 yılından itibaren kariyerime Dinamik Kadroda devam etmekteyim.  Dinamik Kadroda tüm Şubelerdeki Operasyon Servisinde görev almakta ve her gittiğim yerde kendime yeni tecrübeler katmaktayım.

Başarı her gün tekrarlanan küçük çabaların toplamıdır. Başarıya giden yolda tecrübe ve desteği ile bana ışık tutan değerli yöneticilerime teşekkür ederim.


Ben Sibel ÇELİK

İstanbul Üniversitesi Ekonometri Bölümü‘nden 2015 yılında mezun oldum. Aynı yıl Aralık ayında Anadolubank Yenibosna Şubesi’nde Gişe Asistanı olarak çalışmaya başladım. Sırasıyla, Topçular ve Sefaköy Şubesi’nde de çalıştıktan sonra 2019 yılı Haziran ayında Genel Müdürlük Mali Tahlil ve İstihbarat Departmanı‘ndaki görevime başladım. Bu yolculukta öğrendiğim her şey geleceğime bir yatırım oldu ve tanıdığım herkes kendimi keşfetmemde bana katkı sağladı. Bana inanarak benden desteklerini esirgemeyen tüm yöneticilerime ve bana sevdiğim işi yapma fırsatı sunan Anadolubank Ailesi’ne çok teşekkür ederim.


Ben Esra IŞIK...

2015 yılında Trakya Üniversitesinden mezun olduktan sonra 2016 yılı Mart ayında Anadolubank Sefaköy Şubesi operasyon servisinde gişe asistanı olarak çalışmaya başladım. 2016 yılı Kasım ayında Pazarlama segmentine geçiş yaptım. 2017 yılından 2019 yılına kadar 2 yıl  pazarlama portföy yönetici yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra Şubat ayında Genel Müdürlük Krediler Bölümü Mali Tahlil ve İstihbarat Departmanında göreve başladım. Her zaman yeni  bir şeyler öğrenmek için çabalıyorsan emeğinin karşılığını en kısa sürede alabileceğin bir bankadır, Anadolubank. Kariyer yolunda kendimi keşfetmemi sağlayan ve  gelişimimde desteklerini esirgemeyen  yetkililerim başta olmak üzere Anadolubank ailesine teşekkür ederim.


Ben Büşra KIRKİÇ

İstanbul Ticaret Üniversitesi Matematik Bölümü‘nden mezun olduktan sonra Uluslararası Bankacılık ve Finans bölümünde Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. Bankacılık kariyerime 2016 yılında Anadolubank Zeytinburnu Şubesinde Bankacılığın mutfağı olan operasyon servisinde göreve başladım.  2017 yılı Şubat ayında Davutpaşa Şubesi KOBİ segmentinde Portföy Yönetici Yardımcısı olarak görevime devam ettim.  Portföy Yönetici Yardımcısı olduğum süre içerisinde öğrenme konusunda ısrarcı davrandım. Öğrenme çabam ve kendimi geliştirme arzumun devam etmesi  ile beraber üstlerimin yönlendirmesi ile,  2019 yılı Mayıs ayında Genel Müdürlük Krediler Bölümü  Mali Tahlil ve İstihbarat Departmanı‘nda görevime başladım. Başarılı olmanın sırrının kişinin kendini tanıması ve inanmasından geçtiğini bu süreçte deneyimledim.  Yeni görevimde  Şubelerimde geçirdiğim her anın  beni bir adım daha ileriye taşıdığına inanıyorum. Kendinizi tanıtma şansı veren, sağladığı eğitimler ile kariyer fırsatı yaratan bir kurum olan Anadolubank’ta çalışmanın gurunu yaşıyor ve üzerimde çok emeği olan Yöneticilerime ve Anadolubank Ailesine teşekkür ediyorum.


Ben Hilal SERÇE...

2014 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra Anadolubank ailesine katıldım.

Gişe Asistanı (2015) , Portföy Yönetici Yardımcısı (2016), Portföy Yönetmeni (2018) ve akabinde 2019 yılında Genel Müdürlük bünyesinde bulunan Pos Satış Biriminde çalışmaya başladım.

Bu süre zarfında Marmara Üniversitesi’nde Pazarlama Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladım.

Geçen 4 yıllık sürede Bankamızın kariyer yolu ile ilgili bana sunmuş olduğu fırsatları değerlendirdim. Bankamızın her adımda bizlere sağladığı eğitimler ile kariyer planlamamı daha doğru şekilde yapabiliyor ve kendi kişisel gelişimime katkıda bulunuyorum.

Kariyer fırsatlarının ve kişisel gelişimin sonu olmadığını fazlasıyla hissettiren Bankamızda olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum.


Ben Elif BIKIM

2014 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldum. Marmara Üniversitesi Finansal Piyasalar ve Yatırım Yönetimi dalında yüksek lisans yapmaktayım. 2016 yılında Pendik Şubesinde Gişe Asistanı olarak başladığım Anadolubank ailesindeki görevime, Anadolu Kurumsal Şubesinde Portföy Yönetici Yardımcısı olarak devam ettim. 2019 yılı Mayıs ayından itibaren ise Risk Yönetimi Departmanı / Kredi Riski Biriminde görev yapmaktayım. Bu yolculukta kendimi geliştirmemi sağlayan, kariyerimde bana yeni fırsatlar sunan yöneticilerime ve Anadolubank Ailesine teşekkür ederim.


Ben Aylin ÖNER...

Balıkesir Üniversitesi İktisat Bölümü mezunuyum. Anadolubank Ailesi ile olan yolculuğum 2016 Aralık ayında Osmanbey Şube’de Gişe Asistanı olarak başladı.Akabinde  Sultanhamam Şube ve Karaköy Şube’de çalıştım.Bu süreçte Marmara Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Para Yönetimi üzerine yüksek lisans eğitimimi tamamladım. 2019 yılı itibari ile Genel Müdürlük bünyesinde bulunan Yasal Uyum Departmanı’ndaki görevime başladım.Yeni görevimde geride bıraktığım her anın beni bir adım daha ileriye taşıdığına inanıyorum.Sürekli değişen, yenilenen ve öğreten bir okul olan Bankamızın bizlere sağladığı eğitimler ile bilgi ve yetkinlik alanlarımı geliştiriyor, Anadolubank ailesinin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum.


Ben Rahmiye Selin ÖNDEŞ...

2015 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2016 yılında Anadolubank Suadiye Şubesi’nde Gişe Asistanı olarak işe başladım. Suadiye Şube’deki 3 yılın ardından Ocak 2019’da Yasal Uyum Departmanı’ndaki görevime başladım.İşi mutfağında öğrendiğim Anadolubank ailesinin bir parçası olduğum için mutluyum. Bana yol gösteren  yöneticilerime ve verdiği eğitimlerle kendimi geliştirme fırsatı sunan kurumuma teşekkür ederim.


< 1 2