Organizasyon yapımız tam kıvamında...

Organizasyon yapımız tam kıvamında...

Organizasyon Yapımız

Anadolubank olarak faaliyetlerimizi sanayi ve ticaretin yoğun olduğu tüm bölgelerde, Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış şubelerimiz aracılığıyla sürdürmekteyiz. Bankamızın öncelikli amacı, ticari, perakende, tarım ve bireysel bankacılık alanlarında müşterilerimize en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri sunmaktır.

Şubelerimiz farklı ekonomik faaliyet gruplarının bankacılık sektörüne yönelik taleplerine göre yapılandırılmıştır. Her şubemiz, bu grupların ihtiyaç duyduğu uzmanlık alanına bağlı olarak perakende pazarlama, ticari pazarlama ve işletme bankacılığı birimlerinden oluşmaktadır. Bankamız operasyon bölumleri ile koordinasyon halinde çalışan bu birimlerin başında da şube müdürlerine bağlı konusunda uzman çalışanlarımız bulunmaktadır. Genel Müdürlük organizasyonumuz da benzer bir yapı ile idare edilmekte ve Genel Müdür Yardımcılarının yönetimi altında pazarlama ve destek hizmet departmanları bulunmaktadır.

Ayrıca, Bankamızın ihtiyaçları doğrultusunda farklı şube ve bölümlerin katılımıyla geçici ve daimi komiteler oluşturulmakta, Şubelerimiz ile genel müdürlüğümüzün çeşitli bölümleri arasındaki ilişki, bu komitelerin desteklediği iş akışı sistemleriyle yürütülmektedir.